• Dr. SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP ve DAMAR CERRAHİSİ MERKEZİ 54. Kuruluş Yıldönümü ve Hemşireler Günü Kutlaması Müzik Organizasyonu
Kokteyl 25 May 2016

Dr. SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP ve DAMAR CERRAHİSİ MERKEZİ 54. Kuruluş Yıldönümü ve Hemşireler Günü Kutlaması Müzik Organizasyonu

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 54. Kuruluş Yıldönümü ve Hemşirelik Haftası kutlamaları gerçekleştirilmiştir. 

Etkinliğe; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet ERDÖL, İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kemal MEMİŞOĞLU, İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Mehmet EREN,  Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. İbrahim YEKELER ve birçok Sağlık Tesisi yöneticisi ve sağlık profesyoneli katılım göstermiştir. 

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin 54. Kuruluş Yıldönümü ve Hemşirelik Haftası kutlamaları kapsamında Türkiye’de ilk açık kalp ameliyatı ve kalp naklini gerçekleştiren Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde uzun yıllar hizmet vermiş olan Prof. Dr. Kemal BEYAZIT,  Prof. Dr. Ulu SUNGUR, Doç. Dr. Azmi ÖZLER, İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Lütfullah ORHAN, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. İbrahim YEKELER’in düşüncelerini katılımcılarla paylaşması akabinde Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin 16. katında bulunan ve Türkiye’nin ilk kalp yetersizliği servisi olma özelliğini taşıyan kliniğin açılışı yapılmıştır.

Gün sonunda düzenlenen kokteyl organizasyonunda yer alan Levent Işıktekin Project Grubu, davetlelilere klasik müzik eserlerinden oluşan bir müzik dinletisi sunmuştur.