MÜZİK ORGANİZASYON HİZMETİ

LEVENT IŞIKTEKİN PROJECT / MÜZİK ORGANİZASYON

Deneyimli grup liderlerinin yönetiminde;  genç, dinamik, akademik eğitimli profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır..

Kadromuz; davetli portresi  ve arzu edilen konseptlere göre DUO - TRIO - QUARTET (iki - üç - dört müzisyenden oluşan) gruplardan, 10 - 15 kişilik BIG BAND (Büyük orkestra)  müzik gruplarına genişleyebilmektedir.. 
 
Klasik eserlerden Latin ve  Jazz standartlarına, Türkçe ve yabancı (İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Greek) popüler şarkılardan  yöresel halk türkülerine, eğlence müziklerinden Türk sanat müziğine, opera aryalarından 80' ler ve 90' larda hit olmuş şarkılara uzanan geniş bir repertuara sahiptir..
  
Bir yandan ülkemizin önde gelen kurumsal firmaları ile uzun yıllardır devam eden çözüm ortaklıklarımızı sürdürüyor, zaman zaman devlet protokol organizasyonlarında bulunuyor ve aynı zamanda bir çok özel davet organizasyonlarında  sahne alıp, performans veriyoruz..
Kongre, bayi toplantısı, gala geceleri, ürün lansmanı, fuar, kokteyl, açılış, yılbaşı etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarda ve nişan, düğün, davet, sünnet, bar mitsva, vaftiz, sürpriz partiler vb. özel gün organizasyonlarında arzu edilen konsept ve bütçelere uygun müzikal çözümler sunuyoruz..

Tekrarı mümkün olmayan en anlamlı, en değerli gününüzde sizlerin de yanınızda/sahnede olup tüm arzularınızı/hayallerinizi profesyonel dokunuşlarla gerçeğe dönüştürmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz..