• CNR EXPO / KIRTASİYE - OFİS 2015 Fuarı Müzik Organizasyonu..
  • CNR EXPO / KIRTASİYE - OFİS 2015 Fuarı Müzik Organizasyonu..
Fuar 04 Nis 2015

CNR EXPO / KIRTASİYE - OFİS 2015 Fuarı Müzik Organizasyonu..

CNR EXPO / KIRTASİYE - OFİS 2015 Fuarı 

Kırtasiyecilik ve ofis alanında yeniliklerin ve gelişmelerin sergilendiği  İstanbul Kağıt Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı tamamlandı. CNR EXPO Yeşilköy’de 01-05 Nisan tarihleri arasında düzenlenen fuar, yerli ve yabancı 16 bin 300 ziyaretçi tarafından gezildi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı tarafından açılışı yapılan fuarda, bilinçsizce yapılan alış veriş sonucunda kırtasiye ürünlerinin çocukların sağlığını bozabilen tehlikelere dönüşebildiğine dikkat çekildi. Sektörde bilinç oluşturmayı amaçlayan firmalar, tüketicileri içeriği belli, katkı maddeleri belirlenen standartları aşmayan, kalite sorgulamalarını yürüten merkezlerce onanmış ürünler kullanmaları ve TSE damgalı ürünleri tercih etmeleri konusunda uyardı.

İngiltere, İtalya, İran, Ürdün, Irak, Fransa ve Hollanda gibi 40’ın üzerinde ülkeden gelen alıcılar, CNR Kırtasiye ve Ofis 2014’e katılan firmalar ile bir araya getirildi. Bu buluşma 4 milyar dolar büyüklüğe sahip sektöre büyük katkı sağlayacak.

CNR Sektörel Fuarcılık ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TUKİD) iş birliğinde düzenlenen fuar, 30 bin metrekare alanda gerçekleştirildi. Fuarda taştan üretilmiş defterden, dolmakalemden Rollerball’a, tükenmez kalemden kurşun kaleme kadar 90 bin ürün çeşidi  sergilendi.

04 Nisan Cumartesi akşamı tüm katılımcı firma yöneticileri ve çalışanları için DJ PARTY düzenlendi.. Etkinliğin müzik organizasyonu Levent Işıktekin Project tarafından üstlenildi.. Etkinlikte; DJ Performans hizmeti ile 10 müzisyenden oluşan BALKAN BANDOSU gösterisi yer aldı.. Ses - Işık Sistemleri kurulum ve teknik hizmetleri de yine Levent Işıktekin Project personeli tarafından gerçekleştirildi..