• AYTEMİZ PETROL / Petroleum Istanbul - 2015 Fuarı
  • AYTEMİZ PETROL / Petroleum Istanbul - 2015 Fuarı
Fuar 04 Nis 2015

AYTEMİZ PETROL / Petroleum Istanbul - 2015 Fuarı

Enerji Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Petroleum Istanbul Fuarı’nın 12’cisi ve Gas & Power Network Fuarı’nın ilki 2-5 Nisan 2015 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın yaptığı açılışla ziyaretçilere açılan fuara Akaryakıt, LPG ve Madeni Yağ bayilerinden yoğun katılım olduğu gözlendi. Petrol, LPG ve Madeni Yağ Sektörlerinin Büyük Buluşması olarak adlandırılan fuar iki yılda bir düzenlenmektedir. 

200’ü aşkın firmanın yaklaşık 800 markayla katıldığı fuarlarda enerji sektörü tüm kesimleriyle bir araya gelerek hem büyük bir aile tablosu çizdi hem de son derece başarılı geçen bir organizasyonla moral depolama fırsatı buldu.

12. Petroleum Istanbul Fuarı'nın katılımcıları arasında yer alan Aytemiz Petrol, fuara katılan bayi ve tüketicilerden yoğun ilgi gördü. Aytemiz standında 04 Nisan Cumartesi bayi kokteyli düzenlendi. Kokteyl günü gösteri yapan Gökkuşağı Bando Korteji ve Levent Işıktekin Project Latin Trio canlı müzik grubu ziyaretçilere renkli anlar yaşattı.
Sektörde faaliyet gösteren tüm bayilerin yoğun ilgi gösterdiği Aytemiz standında gelen ziyaretçilere; Aytemiz’in proje ve hedefleri hakkında bilgi verildi.