• MEYDAN MOBİLYA - MARCA / İNTERMOB 2014 Fuar Organizasyonu
  • MEYDAN MOBİLYA - MARCA / İNTERMOB 2014 Fuar Organizasyonu
Fuar 27 Eyl 2014

MEYDAN MOBİLYA - MARCA / İNTERMOB 2014 Fuar Organizasyonu

INTERMOB’da Marca Rüzgarı Esti
      

Marca her yıl olduğu gibi bu yıl da en yeni ürünleriyle INTERMOB’daki yerini aldı. Fuar esnasında yoğun ilgi gören Marca standı, pek çok ziyaretçiden olumlu tepki aldı. Yerli ve yabancı bir çok profesyoneli bir araya getiren fuar, bu yıl 27 Eylül - 1 Ekim 2014 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

INTERMOB 2014, 17. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, 27 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında yoğun katılımla gerçekleştirildi. Tasarımla işlevselliği bir arada sunan ve sektörde yenilikleri en kısa sürede tüketiciye ulaştırmasıyla bilinen Marca, en yeni mobilya kulplarını ve koleksiyonuna yeni kattığı kapı kollarını INTERMOB ziyaretçilerine tanıttı. Estetik ve
ergonomiyi bir arada sunan Marca, ürünlerini fuara taşıyarak fuar ziyaretçilerine yeni koleksiyonuyla ilgili fikir sahibi olma imkanı sundu.

Meydan Mobilya Aksesuarları Genel Müdürü Tarık Meydancı, fuarla ilgili olarak, “INTERMOB, sektörümüz için çok önemli bir etkinlik. Bayilerimiz, tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızın yanı sıra, pek çok ziyaretçiyle bir araya geliyoruz ve onlara kendimizi anlatma şansı yakalıyoruz. Marca olarak böyle bir etkinlikte yer almak ve ziyaretçilerimizden yeni ürünlerimizle ilgili aldığımız olumlu tepkiler bizleri çok mutlu etti” açıklamasında bulundu.

Katılımcılar arasında en yoğun ilgiyi alan MARCA standının SES - IŞIK SİSTEMİ Dizaynı, profesyonel DJ Hizmeti ve her gün sunulan Keman, Flüt ve Gitar' dan oluşan Trio Müzik Grubu Canlı Müzik dinletisi hizmetleri, Levent Işıktekin Project Müzik Grubu tarafından organize edildi..