• Rönesans Sayfiye Konutları Tanıtım Kokteyli
  • Rönesans Sayfiye Konutları Tanıtım Kokteyli
Tanıtım 16 Ağu 2014

Rönesans Sayfiye Konutları Tanıtım Kokteyli

Rönesans Sayfiye'nin ev sahipleri 16 Ağustos günü düzenlenen brunchta biraraya geldi

“Sayfiye”nin ev sahipleri brunchta biraraya gelerek, şimdiden yeni komşularıyla tanıştı..

Rönesans Konut'un İstanbul'daki 300 konutluk ilk projesi "Sayfiye"'de 4 ay gibi bir sürede 200 konutun satışı gerçekleştirildi. Kaba inşaatının %70'i tamamlanan projede 200 dairenin ev sahipleri 16 Ağustos Cumartesi günü düzenlenen brunchta biraraya geldi. Cumartesi saat 10:00 – 15:00 saatleri arasında Sayfiye'nin satış ofisinde gerçekleşen brunchta ev sahipleri taşınmadan komşularıyla tanışarak, komşuluk ilişkilerini geliştirdi.

Brunchta biraraya gelen Daire sahipleri projenin şimdiden yaşayan bir proje olacağını, güçlü komşuluk ilişkilerinin sürdürüleceğini dile getirdiler. Ayrıca havuz, sauna, fitness, yoga, pilates odaları; basketbol, voleybol ve tenis oynanabilen çok amaçlı saha, Sinema salonu, çardaklar, yürüyüş alanları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanlarını daire sahipleri keyifle kullanacakları ve beraber faydalanmaktan keyif alacaklarını bellirttiler.

Müzik Organizasyonunu Levent Işıktekin Project Grubu' nun üstlendiği etkinlikte; Yan Flüt, Akordeon ve Kontrbas' tan oluşan Klasik Trio Müzik Grrubu, konuklara keyifli bir müzik dinletisi sundu..