• Dumankaya İnşaat A.Ş. Tanıtım Etkinliği - Galatasaray Arena / Trio Müzik Grubu dinletisi.
Tanıtım 16 Oca 2016

Dumankaya İnşaat A.Ş. Tanıtım Etkinliği - Galatasaray Arena / Trio Müzik Grubu dinletisi.

Dumankaya İnşaat A.Ş. Tanıtım Etkinliği - Galatasaray Arena / Trio Müzik Grubu dinletisi.

Galatasaray Kulübü, forma sponsorluğu için Dumankaya ile anlaşma sağladığını duyurdu. Sarı Kırmızılılar, bu anlaşmadan toplamda 30 milyon TL alacağını açıkladı.

Sezon başında forma sırt sponsorluğu için Garenta ve şort için ise Coca- Cola ile el sıkışan Galatasaray Kulübü, Spor Toto Süper Lig için Dumankaya İnşaat ile 1+1 yıllık anlaşma sağladı. Sezon başından beri göğüs reklamı olmadan Spor Toto Süper Lig maçlarına çıkan Sarı-Kırmızılı ekip yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza atarak büyük bir gelir elde edecek. Galatasaray’ın bundan sonra göğüs reklamında ‘Dumankaya’ inşaat firması yer alacak. Beklenen forma göğüs anlaşmasına göre Galatasaray Kulübü, yıllık 10 milyon TL gelir elde edecek. Geçtiğimiz yıl Süper Lig maçları için forma göğüs sponsoru Huawei’den yıllık 2.5 milyon TL gelir elde eden Galatasaray Kulübü, bu yılda Süper Lig’de 25 hafta boyunca çıkacağı Dumankaya İnşaat’tan yaklaşık 3 milyon dolar (10 milyon TL) gelir elde etmiş olacak.

16 Ocak 2016 Cumartesi günü, Galatasaray - Medicana Sivas Spor karşılaşması öncesi; Sponsorluk çerçevesinde Galatasaray Arena VIP Lounge' da bir tanıtım etkinliği düzenlendi. Dumankaya İnşaat A.Ş. tarafından düzenlenen etkinliğin müzik organizasyonu, LEVENT IŞIKTEKİN PROJECT - TRIO Müzik grubu tarafından gerçekleştirildi. Trio Müzik Grubu; ritmik, keyifli dünya müzikleri yanında, Galatasaray Marşları' ndan oluşan coşkulu bir repertuarı da seslendirdi.